Hande Doğandemir, Özel Fotoğraflarını NFT Olarak Satışa Çıkartıyor!

Türk vatandaşların yakından tanıdığı bir isim olan ünlü oyuncu Hande Doğandemir, NFT sektörüne giriş yapacağını duyurdu.

Güneşi Beklerken ve Hükümsüz gibi Türkiye’de çok sevilen birçok dizi ve filmde rol alan ünlü oyuncu Hande, ilerleyen günlerde bir NFT koleksiyonu satışa sunacağını takipçilerine duyurdu.

Ünlü insanlar her geçen gün NFT koleksiyonu çıkartırken, sektör emin adımlarla büyümeye devam etmekte. Kendi çektiği fotoğraflardan oluşan bir NFT koleksiyonu çıkaracağını aktaran Hande, koleksiyon hakkında çok fazla bilgi vermedi.

Kendi fotoğraflarını mı yoksa kendi eliyle çektiği güzel manzara fotoğraflarını NFT koleksiyonuna ekleyeceği bilinmeyen ünlü oyuncuya, sosyal medya üzerinden destek mesajları gelmeye devam etmekte.

Ünlü oyuncu ilerleyen günlerde piyasaya süreceği NFT koleksiyon hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“OYUNCULUK DIŞINDA ÇEKTİĞİM FOTOĞRAFLARLA BİR NFT SERİSİ ÇIKARMAK ÜZEREYİM. BU DA BENİ HEYECANLANDIRIYOR.”

“SON OLARAK, KENDİ İLGİ DUYDUĞUM BAŞKA BİR ALANDA BAZI ÇALIŞMALAR YAPMAYA BAŞLAYACAĞIM. YAKINDA BAHSEDERİM.”

Oyunculuk dışında fotoğraf çekmeyi de çok sevdiğini bildiğimiz Hande, bu fotoğraflarla ile bir NFT koleksiyonu oluşturmayı planlamakta.

İlgi duyduğu başka alanlarla ilgili de çalışmalar yapmaya başlayacağını müjdeleyen ünlü oyuncu, ilerleyen günlerde bu projeleri de duyurması beklenmekte.

Koleksiyon, OpenSea NFT Borsası Üzerinden Mi Satışa Çıkacak?

Ünlü oyuncunun çıkartacağı koleksiyon bir çok yatırımcıyı NFT satın almaya yöneltmiş durumda. Ünlü isimlerin büyük bir hayran kitlesi bulunurken, bu hayran kitleleri yeni koleksiyonları nereden satın alabilirler?

NFT sektörünün anlık olarak en büyük borsası olarak nitelendirilen OpenSea, geçtiğimiz günlerde bir hack olaylarıyla gündeme gelmişti.

Son aylarda çok yüksek hacim değerlerine ulaşan borsa, NFT sektörünün tekeli olmaya devam ediyor.

Ünlü oyuncunun da ilerleyen günlerde piyasaya süreceği NFT koleksiyonunu, OpenSea üzerinden satışa çıkartması beklenmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.