Bitcoin Cüzdanı Adres Sayıları, Rekor Seviyeye Ulaştı!

Bireysel yatırımcılar ve kurumsal yatırımcılar Bitcoin depolamaya devam ediyor. Bugün itibariyle Bitcoin cüzdan adresleri rekor seviyelere ulaştı.

Bireysel yatırımcıların 0.1 ila 1 Bitcoin’e sahip adreslerin toplam bakiyesi 780.000 BTC ile yeni bir rekor kırmış durumda.

Bireysel yatırımcıların Bitcoin bakiyesini inceleyen IntoTheBlock, Twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuruda yeni bir rekorun geldiğini duyurdu.

Ünlü analiz şirketine göre 0.1 ila 1 BTC arasında Bitcoin biriktiren adreslerin bakiyesi bugün itibariyle 780.000’e ulaşırken, Bitcoin fiyatı ise bugün itibariyle sadece %1’lik bir yükseliş gerçekleştirdi.

Bitcoin’in düşüşlerinden dolayı piyasadan çekilen bireysel yatırımcılar an itibariyle Bitcoin satın almaya başlamış gibi gözüküyor.

Bireysel yatırımcıların tekrar Bitcoin’e yönelmesi ilerleyen günlerde bir boğa sezonunun başlayabileceğine işaret etmekte.

Bireysel yatırımcıların Bitcoin ve kripto paralara güvenmesinin ardından kurumsal ve büyük yatırımcılarında yaptığı yatırımlarda büyük artışların gerçekleştiği gözlemlendi.

LookİntoBitcoin’in kamuoyuyla paylaştığı verilere göre 1 hafta içerisinde cüzdanında 1000 Bitcoin’den fazla tutan adres seviyesi inanılmaz bir artış gerçekleştirdi.

Kurumsal yatırımcı ve kripto para balinaları her düşüşlerde Bitcoin toplandığı gözlemlenirken, bu adres sayısının artış yaptığı dönemlerde ise Bitcoin’in bir boğa sezonuna girdiğini görmekteyiz.

Balina ve kurumsal yatırımcıların satış yaptığı dönemlerde de ayı sezonu yaşayan Bitcoin, Rus milyarderlerinde piyasaya girmesiyle birlikte ilerleyen günlerde çok daha sert değer kazanması beklenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.